Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ehető festék? Van ilyen...

Ehető festék? Van ilyen gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Ami nem joghurt és etelszinezo hanem rendes ehető festék létezik?

Vettem egy kisebb festovasznat arra tennem több színből és hagynám kisfiam kicsit "" alkotni"" második szülinapjára. A joghurt meg gondolom budos lenne a vásznon egy idő után stb..


2019. jan. 1. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
33%

És olyan megoldás nem jöhet szóba, hogy rendes festék, ha meg enni akar, inkább tortát adj neki?

A festékbe a gyertya se áll meg. Ízre is jobb a torta...

2019. jan. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Jól értem, hogy gyerekbiztos vízfestéket szeretnél, amitől nem lesz baj, ha véletlen belekóstol a poronty?


Próbáld ki ezt:

[link]


Vagy ezt:

[link]


Itt a színt ételfesték adja, de a festék fő tömegét nem.

2019. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%
Ételfestékkel is lehet vászonra festeni... De a tojás festék is ehető azt old fel egy kis vízben és az is jó.
2019. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hát olyan festék kéne amit nem baj ha megkostol, nem torta helyett akarom beletomni a gyereke. 😂😂 Csak lesz egy pici összejövetel szülinapján. Rokonokkal és itt is lesznek 1 és 2 év körüli gyerekek. Több vásznat vennék és biztosan tetszene nekik
2019. jan. 1. 20:13
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is biztos tetszeni fog nekik :-)
2019. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!