Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Élelmiszerek

A kérdés

Kis kiszerelésű eritritet, vagy hasonló édesítőszert hol lehetne venni?

Olyan kellene, ami 3-5 grammos adagonként van csomagolva. Amit pl. kávézókban adnak kis tasakban a kávéhoz, csak ne cukor legyen.

jan. 12. 17:02  Privát üzenet  

A válasz

[link]

Ezt mintha sparban is láttam volna

[link]

[link]

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 12. 17:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol ettél külföldön a Magyarországon termelt őszibarack vagy sárgabarack fajtákhoz hasonló (vagy jobb) ízű barackot és az évnek mely hónapjában?
Nem szeretem natúran a teát, de a cukormennyiséget csökkentem fokozatosan, mivel lehet helyette édesíteni a mézen kívül? Mesterséges édesítőszert nem akarok használni.
Van hasonló ízű májkrém, mint régen a Hansági Májas?
Finnfood.hu hasonló oldalakat ismertek?
Hol kapható itthon francia saucisson sec vagy spanyol fuet kolbász, nem csillagászati áron? Bármilyen hasonló nemespenészes szárazkolbász, amiben nincs paprika?
Candidás vagyok. Poliswetet, vagy hasonló jellegű édesítőszert fogyaszthatok? És joghurtot?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Élelmiszerek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!