Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egy hétig szobahőmérsékleten...

Egy hétig szobahőmérsékleten tartott camambert ehető?

Figyelt kérdés
A fehér penész kicsit már bebarnult, nagyon erős íze van. Olvastam, hogy ez mind okés. De tuti nem lehet semmi bajom tőle?
2019. febr. 4. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ehetö, még akkor is, ha a belseje már folyós és nagyon erös szaga van - csak így kevesen szeretik, de sok ínyenc kifejezetten az ilyen túlérett camembert sajtot szereti.
2019. febr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Ha semmi baja nem is lenne, ha kétkedve és undorral eszed meg már attól kaphatsz gyomorrontást.

De ott a kezedben a megoldás, olvasd el mi van a csomagolására írva a tárolását illetően és aszerint vagy nyugodtan megeheted, vagy ki kell dobni!

2019. febr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont így szeretem, amikor már érett. Dióval, almával vagy körtével igazi csemege. Soha sem volt tőle semmi bajom.
2019. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van a tescoban az a saint benoit vagy milyen 1000ft-ért. Na megvettem 200ft-ért akciósan erre egész éjjel a wc-t jártam tőle :D
2019. febr. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!