Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kecsketejből készült camembert...

Kecsketejből készült camembert sajtot mire tudnám felhasználni?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba. Így önmagában nassolni nekem nagyon erős kecske íze van, mindig csak egy csipetet szoktam belőle vágni, de már nem ártana megenni, mert fel van bontva napok óta. Egyébként jófajta, kívül vastag nemes penész kéreg, belül lágy, krémes.
2019. febr. 14. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Elöször is a kecsektejböl készült sajtnak NEM LEHET kecskeszaga, ha igen, akkor nem megfelelöen lett kezelve a tej. Normál esetben csak kevés eltérés van ízben a tehéntejböl készülthöz képest.

Másodszor, ha nem tudod így megenni, akkor semmi másban sem fogod tudni, mert az íze marad.

Harmadszor egy camembert (vagy bármi egyéb) sajtnak semmi baja sincs, ha fel van bontva, akár hetekig is csak érik, nem romlik meg!

2019. febr. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Első. Nagyon köszönöm a válaszod, de ez nem igaz, az igazi kecsketejből készült sajtnak bizony kecskeíze van, és nem azért mert nem megfelelő eljárással készült. Pont hogy a jó kecskesajtnak van intenzív íze. :-)
2019. febr. 14. 10:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Jó Neked, hogy ilyesmit kapsz ajándékba. :)
2023. jan. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!