Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a különbség a Pick Rákóczi...

Mi a különbség a Pick Rákóczi és a Pick csemege szalámi között?

Figyelt kérdés

Utóbbi csak Tescoban kapható tálcás kiszerelésben főként.

(A pick téliszalámi nem ideértendő)



2019. febr. 21. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

Azt hiszem a pick rákoczi paprikás,

A csemege meg nem.

2019. febr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Simában is van Rákóczi, nem csak paprikásban. Fűszerezés szerintem, nekünk nem ízlik, nem is veszem.
2019. febr. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utóbbi jól mondja, a Rákócziban is van csemege. De az is lehet semmi nincs, sima marketing. De a fűszerezés is jó érv lehet. Sajnos mindegyik nagyon drága már 6000 ft fölött van bőven a Téliszalámi kgja. A rákóczi még esetleg 4000 körül kapható
2019. febr. 21. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A Rákóczival szerintem egy szinten van a Lidl, Aldi saját márkás szalámija (amit szintén a Pick gyárt). De valamivel olcsóbb. Én azt szoktam venni (a tálcás is olcsóbb, mint 4000/kg). Van rúd is (400 grammos talán), de még nincs szeletelőgépem, késsel szeletelni meg nem gazdaságos szerintem.
2019. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen a Pikok az Pickes az szerintem a sima Pick csemege szalámival lehet egyenértékű. Akciósan ki lehet fogni egy tálcásat 279 ftért is akár.
2019. febr. 22. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!