Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi a különbség a csemege és a...

Mi a különbség a csemege és a nem csemege kukorica között? ( itt most arra gondolok amik a tsz földeken vannak elvetve takarmánykényt)

Figyelt kérdés

vagy úgy kérdezem ez a takarmány kukorica ehető ha meg van főzve ?


ez olyan kb mint a cseresznye, és a vad cseresznye, az egyik háziasított a másik viszont nem ?


2013. júl. 23. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Csemege finomabb viszont a takarmány sem rossz.Régen sokat ettünk de sajnos már nagyon vegyszeres!
2013. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ !


ment a kéz :)

2013. júl. 23. 22:17
 3/6 anonim ***** válasza:
igen a csemege finomabb, édesebb teltebb íze van:))
2013. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a csemege édesebb és puhább, a takarmány meg nem annyira édes és nem annyira puha és finom,mi a csemegét jobban szeretjük :)
2013. júl. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem mert eddig csemegét szoktam főzni, nem is ettem még takarmány kukoricát, csak hogy nem-e lesz tőle bajom meg ilyesmi...


de utána olvastam, és rájöttem hogy eléggé hülyeségeket gondoltam róla.


falusi vagyok de nem eléggé..


ment nektek is a kéz (utolsó két válaszoló) :)

2013. júl. 24. 21:00
 6/6 anonim válasza:
Igen ehető a takarmány kukorica . Szerintem sokkal finomabb is, de csak amikor még zsenge.
2013. szept. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!