Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ki hogyan szereti és készíti...

Ki hogyan szereti és készíti el a spagettit? Milyen változatokat ismertek?

Figyelt kérdés

Én például (nem vagyok vegán, eszek húst) csak hús nélkül eszem meg. Egyszer testvérem hozott Németországból, azóta így készítem én is: sűrített paradicsom,hagyná,fűszerek és más nincs benne, és csak oliva olaj.

Persze ezer más változata van, de azok nem nekem ízlenek annyira, főleg ha olajos is. De hát annyi változat, ahány ember :D. Erre vagyok kíváncsi, hogy ki hogyan szereti, és csinálja meg magának (vagy a a családnak).


2019. febr. 24. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

Ezeket készítheted bármilyen tésztával.

2019. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Kedvencem az all'arrabbiata - paprikával, friss paradicsommal és az erdei gombás-fokhagymás (olívaolaj+parmezán/vegán parmezán+ rukkola)
2019. febr. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
google("spagetti recept")
2019. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy ettem korábban, hogy a megfőtt tésztára ráborítottam egy Aldiban kapható, ízesített szószban lévő halkonzervet. Isteni volt.
2019. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Olajon fokhagymát megfuttatom, mehet rá a paradicsomlé,ketchup,paradicsomkonzerv, amelyiket szereted.Én szoktam hozzáadni tescos pizza fűszer keveréket is, hogy mediterrános íze legyen. Végén adok hozzá kockára vágott aszalt paradicsomot, petrezselymet és én kukoricát szoktam bele tenni, ha hús nélkül készítem.
2019. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
85%

Ugyanúgy, mint a hagyományost, csak nem teszek bele húst, hanem gombát és hagymát pirítok meg.


Lehet viszont kapni olyan előre elkészített szószt is, amit vegák is fogyaszthatnak, ez a Dolmio. Viszont én jobban szeretem, amikor megfőzöm rendesen. :P

2019. febr. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

a spagetti maga a teszta, nem a szosz (ha tarhonya receptet ker valaki porkolt recepteket adtok? :P)

itt egy szuper teszta recept, es az oldalon szuper carbonara es amatriciana recept is megtalalhato tobbek kozt

[link]

2020. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!