Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolognai spagettit szeretnék...

Bolognai spagettit szeretnék csinálni. Milyen sertés húst vegyek, melyik részét? Melyikkel a legfinomabb?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 22:23
1 2 3
 1/21 Hank23 válasza:
83%
Szia, combbol szerintem a legjobb. :)
2017. dec. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Darált sertéslapocka, vagy comb
2017. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
49%

Érdekes, hogy az egyetlen tényleg helytálló választ(a harmadik válaszol és a belinkelt olasz cikk) nullára pontozták! Sokkal okosabb lenne, ha elöször elolvasnák a cikket és utána eszerint készítenék a ragut, nem pedig a menzás akármiket tennék asztalra.


A bolognai raguba SEMMIFÉLE sertéshús nem való!

2017. dec. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Jó, de nem akar mindenki kurkumás/karobporos/izés-mizés gasztronómiai csodával vacakolni órákat a konyhában, nem étteremben fogja felszolgálni vörösborral és gyertyafénnyel, hanem lehet, csak szeretne összedobni egy vacsorát otthon a családjának, csak úgy "háztartási" módra.


Mi darált sertéslapockából szoktuk készíteni, vagy vegyes marha/sertés darálthúsból. Mindkettőből jól szokott sikerülni.

2017. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Kedves négyes válaszoló, amúgy olvasd el a cikket mielőtt reklamálsz, hogy mások nem olvassák el ugyanis benne van a cikkben, hogy a modernebb változatokban sertéshús is szerepel. Azt meg se említem, hogy alapból van sertésszalonna a receptben.
2017. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

A marhának melyik része kell bele?

Melyik a legjobb?

2017. dec. 7. 10:52
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Darált húsnál én a nyak híve vagyok marhából, kellően szaftos és megfizethető az ára.
2017. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Megcsináltam :)

Sertést vettem 1.5 kilót 2 ezerért.

A marha több, mint 3 ezer lett volna.

Sok fűszerrel, durum tésztával, reszelt sajt a tetejére :)

Legközelebb kipróbálom marhahússal.

2017. dec. 7. 15:36
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
Jó lett? :)
2017. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jó, de nem a Venesz féle moslék. :)
2017. dec. 7. 21:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!