Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lidlben miért ilyen rossz a kiwi?

Lidlben miért ilyen rossz a kiwi?

Figyelt kérdés
Dobozosat vettem. Tiszta éretlen majdnem az egész. Egy,puhát találtam, de az se tudtam megenni, mert kemény rész is volt benne. Hol lehet reklamálni?

2019. febr. 25. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Reklamálhatsz, de mit akarsz számonkérni? Egyesével ki kellett volna bontaniuk a terméket és kiválogatni, ellenőrizni az ízlésed szerint? Ha előrecsomagolt volt, nekik nem sok közük volt hozzá azon felül hogy megvették és kirakták a polcra. Nem a Lidl mögött termesztették és csomagolták be neked, hogy felelősséget vállaljanak érte. Nyilván van az a körülmény ami miatt lehet panaszod, ha a termék láthatóan romlott, rossz, de az éretlen kiwi azért röhej.


Utóérlelésről hallottál már?

2019. febr. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ne edd meg, nekem egyszer nagyon kicsípte így a szájpadlásomat, napokig kínlódtam.

Tanulság: Azóta csak darabra veszek kivit, úgy értve, ahol ki van téve, egyenként én szedem ki és kicsit megtapizom.

2019. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj vele pár napot... És hopp, puha lesz.
2019. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb helyen éretlenül lehet kapni. Direkt úgy veszem, hogy 1 hét múlva megérik a pulton. Ki kell várni az érést és jó lesz.
2019. febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Végy egy műanyagzacskót, tedd őket bele, és tegyél mellé egy érettebb banánt/almát. Pár nap alatt megérnek.
2019. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 vagyok. Azt kifelejtettem, hogy ez az etiléngáztól van, amit a gyümölcsök érés közben termelnek. Zacskóban gyorsabban megy az érés.
2019. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt tudsz reklamàlni: [link]
2019. márc. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%
:D :D :D :D :D
2019. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
74%

Én hasonlóképp jártam. Megvettem, annak reményében, hogy majd pár nap, utóérik, és jó lesz. Kb. 2 hét múlva, amikor már kezdett szerencsétlen aszalódni, csak megvágtam az összeset. Alig bírtam megenni, olyan kemény volt...

Azóta én is meggondolom, hogy vegyek-e még egyszer a Lidlből kivit.

Nyilván nem az ő "saruk", de esetleg érdemes lenne az ügyfélszolgálatnak jelezni, hogy talán más beszállítótól szerezzék be. Az ő érdekük is. (Nyilván ez úgy működik - akkor van értelme, ha - meg tudod adni nekik a vásárolt kivi csomagoláson lévő adatokat, hogy be tudják azonosítani.)

2019. ápr. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!