Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Konzerves, dobozos májkrémek...

Konzerves, dobozos májkrémek alján, szélén, mi ez a szürkés, büdös, rossz izű réteg?

Figyelt kérdés
Találtam ilyet a barroni, tescós, meg a retro fémdobozos májasokban is.

2019. jan. 16. 19:36
 1/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha valoban büdös, rossz izü akkor baj van! Akkor!!fogyasztovédelem.
2019. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyártási folyamat során keletkezik, teljesen normális a dolog.

Én is utálom, mindig le is kaparom. :) Ezért szoktam át egy idő után kenőmájasra, ott nincs ilyen.


Amúgy szerintem levegő szorulhat bent gyártás közben, mielőtt lezárják légmentesen.

2019. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezzel a levegő beszorulás azért problémás, mert a tetején nincs ilyen, csak az alján és a szélén, és ilyenkor szerintem a teteje előbb csinálna ilyet.
2019. jan. 17. 00:19
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Tegnap vettem életemben először tescos májkrémet.Na nem ezért dobtam ki,hanem mert nagyon undorító íze volt.Soha nem veszek ilyen olcsó cart többet.A többiért se vagyok nagyon oda,én is megfigyeltem amit írsz,szerintem is gyártási folyamat része.
2019. jan. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért a barroni nem szar, csak na, mi ez a szélén?
2019. jan. 18. 00:34
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is barroni, pikok. Elírtam. Barronit még nem kostoltam.
2019. jan. 18. 00:37
 7/9 A kérdező kommentje:
Na, elküldtem a Nébihnek a kérdést, ők talán tudják a választ erre az egyszerű kérdésre 😃
2019. jan. 20. 13:29
 8/9 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak volt igaza. Valóban rázkodás hatására keletkezik, a nébih szerint nem büdös vagy rosszízű, csak abban értünk egyet, hogy az eredeti terméktől eltér a minősége. Valóban meg lehet enni, de inkább akkor nem eszek☺️

A Pikok májkrémeket sajnálnám elhagyni, így hát marad a lekaparás.

2019. febr. 11. 22:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az tök jó, hogy így választ kaptál. :) Kőszi, hogy megosztottad! :)
2019. febr. 12. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!