Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kell-e főzni a FÜSTÖLT, FŐTT...

Kell-e főzni a FÜSTÖLT, FŐTT kötözött lapockát?

Figyelt kérdés
Élelmiszerboltban vettem, nem piacon. Vákuumcsomagolásban. Ez van ráírva, hogy füstölt, főtt. Akkor gondolom már nem kell főzni, ugye? Vagy egy keveset mégis? Egyébként nincs teljesen 1 kiló a "sonka".

2019. ápr. 15. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
A 'fott' szonak melyik betuje okoz gondot?
2019. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. ápr. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valamibe bele akarod főzni az íze miatt, akkor végülis egy negyerdórára bele lehet tenni, bár abból már csak minimális íz fő ki. Pláne úgy, hogy ezek még a füstös ízt is aromától kapják.

Vagy szoktam olyat is, hogy szeletelve megsütöm, és pl ütök rá tojást, reggelire, ilyesmi, szóval lehet egy kicsit sütni, főzni, de alapvetően teljesen meg van főzve, úgyhogy simán lehet enni.

2019. ápr. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2019. ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell főzni, de ha csak nem az van ráírva, hogy "Hudini lapocka", akkor a köteleket el kell távolítani, mivel magától nem lesz képes szabadulni belőle.

:)

2019. ápr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1/5 Ne bunkózz!

3/5 Köszi szépen! Igen, lényegében ezért kérdeztem, mert egy ismerősömmel "vitatkoztunk" ezen. Valószínűleg ezért szokták néhányan mégis "megfőzni" x ideig.

Egyébként Mindenkinek köszönöm szépen a válaszát, kivéve azt az egyet, aki képtelen volt rá.

2019. ápr. 17. 00:54
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Mondjuk azért 1-esnek abszolút igaza volt, még, ha nem is tetszik a kérdezőnek.


A "főtt" és a "füstölt" szavak külön külön is azonnal az ehető kategóriába sorolják az ételt.

Ennyi erővel azt is kérdezhettük volna, hogy a főtt füstöltet kell e füstölni ?

Itt inkább az intelligencia hiányára gondolnék, már csak azért is , mert a kérdező odáig sem jutott el agyban, hogy az 1/5-ös csak addig marad 1/5-ös, amíg nem születik újabb komment. Utána már ugye 1/6 lesz, majd 1/7 és igy tovább.

2019. ápr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ne hari, új vagyok itt, nem néztem hogy átváltja a számot.

De eltértünk a tárgytól. Tökre nem ezt kérdeztem amit írtál. A válaszokat meg már megkaptam. (Tetszett volna a válasza, ha annyit ír, hogy nem, nem azt hogy melyik nem érthető... Tőled valaki kérdez valamit, Te is ilyen arrogáns vagy ezek szerint. Jó, hát van ilyen is.)

2019. ápr. 19. 23:05
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy Én is beléd köthetnék most, hogy amit írtál példát, hogy az meg sz@r. Mert az első szám is változik, Te meg úgy írtad hogy 1/x szám. :P Tehát Neked meg az 1-es a fix. Na akkor Te ugyanolyan IQ bajnok vagy ezek szerint, mint amit Rám gondoltál. Bocsánat, nem akartam kötekedni, de a kötekedőket nagyon nem bírom.
2019. ápr. 19. 23:13
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

#9-es kérdezőnek.

Ennyire már nem lehetsz negatív IQ. :)


Nézd csak meg az első hozzászólást.

Változott az 1-es szám bármilyen más számra ?


A bal oldali szám csak egyetlen esetben változik, ha a moderátor töröl egy hozzászólást. Ekkor minden mögötte levő hozzászólás száma egyel előrébb tolódik.

2019. ápr. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!