Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Rendes trappista sajtot le...

Rendes trappista sajtot le lehet fagyasztani és, ha csak a lejàrata utàn ennénk meg, addigra megromlana?

Figyelt kérdés

Van màsfél kilós sajt most a Pennyben jó àron, de màjus végi lejàrattal én addigra a töredékét sem enném meg, de most eszembe jutott, hogy amiket a Tescoban szoktam venni, újracsomagoltakat, azokat sem eszem meg a lejàratig,és hűtőben mégsincs semmi bajuk.

Előre is köszi!


2019. ápr. 16. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan fagyaszd le!

Ez nem olyan márkás, drága sajt, hogy pátyolgatni kellene, hogy ne veszítsen az aromájából.

Ha egy év múlva veszed elő, akkor is ugyanilyen lesz!

2019. ápr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2019. ápr. 16. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi rendszeresen fagyasztunk trappistát, annyi, hogy felengedés után kicsit könnyebben morzsálódik (de ez lehet márkafüggő)
2019. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. ápr. 17. 01:23
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is rendszeresen fagyasztjuk, igaz, csak lereszelve. Nem tudom, hogy egészben mit produkálna, de baja nem lenne, az tuti, max változna az állaga.
2019. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!