Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért vagyok éhes?

Miért vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Megettem egyszerre egy 32cm-es gyrosos pizzát, utánna egy gyrost pitában, és ugyan olyan éhes vagyok, mint voltam. Régebben egy pizza felét sem tudtam nagyon megenni most meg...


Tudom nem a legegészségesebb ételek, de úgy gondolom, hogy azért valami hatásnak kéne lennie, de még sincs.


Mitől lehet?


17/F



2019. ápr. 19. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Most először figyelted ezt meg magadon? Mert talán elsőre nincs jelentősége, de ha gyakran érzel kellemetlen éhséget evés után is, akkor lehet valami bélbajra gyanakodni.

Nálam ez akkor volt mikor vakbélgyulladásom volt. Hiába ettem, folyton azt éreztem mar a gyomrom az éhségtől. Több hét volt mire kiderült, mert eleinte nem éreztem fájdalmat, csak azt, hogy folyton éhes vagyok.

Lehet kezdetleges gyomorfekély is, bár az rögtön fájdalommal is jár.

2019. ápr. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Többször is észrevettem már. Vakbélgyulladás kizárva, mert azzal tavaly műtöttek. Fájdalmat néha érzek, de nem tudom megállapítani, hogy pontosan hol.
2019. ápr. 19. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van amolyan "mikro fekély". Esetleg próbáld ki, hogy veszel egy doboz recept nélkül kapható Quamatel minit. Ha utána jobban vagy, akkor gyanítható hogy gyomor probléma, túl sok sav, vagy kezdődő fekély. Ez a gyógyszer egy filmréteget képez a gyomorfalon, és nagyon apró sebet elfed.
2019. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mikor volt utoljára vérkép+vizelet laborod?

A cukrodat érdemes lenne figyelni!

2019. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!