Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Semmi különleges háztartási...

Semmi különleges háztartási kekszet nem lehet kapni a boltokban?

Figyelt kérdés

Ez most komoly, hogy a város összes boltjában csak a Győri által gyártott háztartási keksz van? Oké van Spar S-Budget azt láttam, de az aldiban is csak Győri van, a Lidl-ben ami különlegesebb az a Lidl babakeksz, de az amúgy így kicsit drága.


Tehát én pudingba szeretném rakni, meg így néha megenni egyet-egyet, de kíváncsi lennék hogy van-e egy kicsit finomabb, mint a Győri.


Légyszi ne gyertek az ilyen dumákkal, hogy akkor vegyek ízesítettet, nem nem akarok mindenféle sz@rokkal teli rakott kekszet, én csak sima legegyszerűbb pár összetevőből álló háztartási kekszet szeretnék, mert annak van keménysége sütibe, és natúr íze.



2019. máj. 11. 10:51
1 2
 11/14 Andizsuzsi ***** válasza:

"S-Budget és az Aldi is Győri"


Detki. Ettől függetlenül nem egyformák, ízben és állagban is különböznek.

2019. máj. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tessék Albert kekszet venni!

[link]

2019. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A háztartási keksz lényege, hogy pofonegyszerű, és nem különleges.


Van a neten millió plusz egy kekszrecept, általában extra gyorsan kész vannak, nézz körül.

2019. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Tényleg, Albert keksz! Köszi!
2019. máj. 16. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!