Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 3 kanálnyi tejberizs,3 paníroz...

3 kanálnyi tejberizs,3 panírozott gombafej,1-2 kanál ketchup. Hány kalória lehet, körülbelül?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Tök mindegy, úgy rossz, ahogy van...
2014. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kaloriabazis.hu

itt bármit kiszámolhatsz

2014. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem érdekel engem, hogy rossz-e vagy nem, csak hogy hízok-e vagy nem. Tudom mi számít jó és rossz tápláléknak.


Köszönöm második!

2014. márc. 27. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez az a kérdés, amire nem tudsz olyan választ kapni ami alapján eldöntheted hogy hízol-e vagy sem.


Képzelem ahogyan megvizsgálod, hogy 3 kanál tejberizs mekkora inzulinszint emelkedést okoz a testedben..


Mennyivel nehezebb lett volna a gombát liszt nélkül enni :D Ketchupból van steviás, ez talán cukormentes (úgy amúgy). Felix talán.

2014. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Tejberizsben a cukor,a gombánál a panír dobja meg a kaloriákat,a kechup meg önmagában... Kb 700-900 kcal.
2014. márc. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Túl sok a variáns ahhoz hogy így megmondjuk. Inkább egyél mást ha nagyon nézed a kalóriát.
2014. márc. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg 3-400 kalória, de ez a maximum.
2014. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!