Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha ma újra átfőzöm a pörköltet...

Ha ma újra átfőzöm a pörköltet, még ehetek belőle kétszer?

Figyelt kérdés
Tegnap délután főztem csirkecombból pörköltet, de mivel nagyon sok dolgom volt, nem habartam be, ettem csak úgy pörköltnek, de paprikás volt a terv, ergo tejföllel behabarni, de az kimaradt. Végül nem is ízlett, el lett kapkodva, sok benne a paprika, és a húsnak még kellett volna puhulnia. Szóval gondoltam ma újra felteszem, főzöm még kicsit és behabarom. Egyedül vagyok rá, szóval a sorsa az , hogy még kétszer biztos eszek belőle. Viszont úgy tudom két alkalomnál többet nem jó melegíteni ilyen ételeket. Természetesen hűtőbe tettem miután kihűlt.
2019. jún. 2. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne melegítsd az egészet, csak mikrózd meg az aznapi adagodat.
2019. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
3-4 napig simán megenném.
2019. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma nyugodtan újrafőzheted, behabarhatod. És utána ha ennél belőle, csak mikróba melegítsd ennyi.:)
2019. jún. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok. most főzném csak újra végül is, hogy behabarjam.
2019. jún. 2. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!