Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért tettek pálmaolajat az...

Miért tettek pálmaolajat az Auchan túrórudiba, mit lehetne helyette venni?

Figyelt kérdés
Többé nem veszek. Láttam hogy új a csomagolás, oké, rossza ekkor még nem gondoltam, de már az első darabnál gyanús volt, hogy nem az igazi, másodiknál pedig újra elolvastam az összetevőit. Pöttyöst sem véletlenül veszek... Mit mást lehetne venni ami hasonló árban van és ehető? Azt hiszem a Mizo ilyen, más egyéb?

2019. júl. 12. 07:21
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szimplán minimum nem ízlenek a pálmaolajos dolgok, gusztustalanok. A pilost ismerem, jó sok minden van abba is belepakolva, sárgabarackosat nagy ritkán veszem, de a pálmaolajtól talán az sem mentes. Undorítóvá lett az Auchan rudi, ez a lényeg, a változást észrevettem leírás nélkül is.

2019. júl. 12. 23:47
 12/17 A kérdező kommentje:
Lemaradt: A kockás még jó lehetne, de pálmaolajtól az sem mentes.
2019. júl. 12. 23:48
 13/17 A kérdező kommentje:
10-es, ezt köszönöm, talán egyszer már ettem olyat. Meg fogom nézni ha netán találok még újra.
2019. júl. 12. 23:49
 14/17 anonim ***** válasza:
44%

8# azért vicces, hogy te próbálsz kioktatni, úgy, hogy hülyeséget beszélsz. Az embernek mikor van teje? Ugyanaz a szitu, ez anyatej..


Kérdező, bocsánat, azt hittem az allatvedelem miatt kerülöd, mostanában divat lett.

2019. júl. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs! Valószínűleg, hogyha állatvédelem miatt kerülném, szerintem túrót, vagy túrós dolgokat sem vásárolnék. :-)
2019. júl. 13. 10:28
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

"Ha azért nem eszed ezt a rudit, mert véded az erdőket, dícséretes, de hatástalan."

Nemcsak rudit nem eszek emiatt, hanem igyekszem teljesen elkerülni minden műanyagba csomagolt élelmiszert. Ha a kereslet csökkeni fog, akkor a kínálat is. Csak kifogás, amit írtál.

2019. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szalonnát bzdmeg! Abban nem lesz pálmaolaj te hígagyú!
2019. aug. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!