Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Tupperware palackot mivel...

Tupperware palackot mivel tudom kitisztítani?

Figyelt kérdés
Tupperware palackomba csak vizet töltök, de így is megbüdösödik, a kupak is. Mostam már szivacsos palackmosóval, kefés mosóval is, ecetesen is próbáltam és mosogatószerrel is. Nem használ. Tiszta, de büdös marad. Ha van valakinek bevált tupperware palackmosási trükkje, légyszíves írja le XD

2019. okt. 27. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ecetes víz.
2019. okt. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocsi, látom, írtad azt is. Citromos vizet próbáltad?
2019. okt. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
49%
Egy nála nagyobb tál, amiben elmerül, víz, kevés domestos, lesúlyozva alatta tartod pár percig, átöblíted sokszor, és kész a nagyon-nagyon halvány kórházszag. Persze előtte nem árt jól elmosogatni. :) Ha mosogatógépben mosható, akkor elég egy jó biztonsági öblítés mondjuk híg citromsav oldattal (drogériákban van jóáras por, forróbb vízben elkeversz kicsit).
2019. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!