Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen gyümölcssalátát ismerte...

Milyen gyümölcssalátát ismertek aminek a fő hozzávalói narancs, banán és alma?

Figyelt kérdés
Recepttel együtt kérném, aki tudja!
2012. márc. 14. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

???


Nem vagyok egy konyhatündér, de gyümölcssaláta recept? :O


Összevágod, állni hagyod egy kicsit, majd megeszed... Nem? Narancs, banán, alma jó, mehet még kivi is bele, mert jól mutat. :)

2012. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen gyümölcsöt összekeversz leöntöd kis citromlével és teszel hozzá egy kis mézet.
2012. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

4 főtt tojás, min. 2 alma, minden más gyümi, ami van, + egy kis kigyóuborka (savanyú csemege ubi) felkockázva. Lehet bele csíkokra a salátát, kínai kelt. De volt, amikor a beszáradt trappistát is belekockáztam.

Egy pohár kefírbe, vagy joghurtba egy kis őrölt bors + ételízesítő (vegeta vagy hasonló), ezt ráöntöd, összekavarod. Minimum 4 órára beteszed a hűtőbe, hogy összeérjen.

Jó étvágyat!

2012. márc. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy összevágom az almát és a banánt, hozzáadom a gerezdekre szedett narancsot vagy mandarint, 1 db narancs vagy mandarin levével meglocsolom, adok hozzá egy kanál mézet és pirított mandulaszirmokat, vagy mogyorót, diót teszek a tetejére.
2012. márc. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi extrát nem szoktam beletenni. Mindenféle gyümölcs, lidlis gyümölcs koktél konzerv, de ananászt nem javaslok, mert mindent elnyom. Ezeket tálba teszem, és leöntöm annyi baracklével, ami ellepi. Hűtés, és több órányi állás után nagyon finom, és hűsítő csemegét kapsz. Más lével nem az igazi, a barack jött be a leginkább.
2012. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!