Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Minded nap hasznaljatok a...

Minded nap hasznaljatok a serpenyot?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakran?
2019. nov. 20. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyiket?
2019. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Mit szeretnél kérdezni a magad primitív nyelvén?
2019. nov. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap nem, de heti többször használok serpenyőt. Nem szeretek és időm sincs hosszasan főzni, de a hideg ételeket sem szeretem, így gyakran készítek serpenyőben gyorsan kisütött húsokat, és egyéb gyorsan elkészíthető ételeket, a rántottáról és a tükörtojásról nem is beszélve.
2019. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Wow ez az év kérdése

Igen ha enni szeretnék akkor rá vagyok kényszerülve hogy használjam

2019. nov. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy az ételt megmelegithetjük a mikroban is. Akár a fazékban. Ha meg pl. Készíteni akarunk akkor nem kötelező sült étel.
2019. nov. 20. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te tényleg nem beszélsz magyarul? Mi a rossebet jelent az, hogy "Ha meg pl. Készíteni akarunk akkor nem kötelező sült étel."?
2019. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nincs kivel beszélgetnem magyarul. Kezdem felejteni. A kérdéshez visszatérve. Kevés időm van főni ès ha val AZ mit összeakarok ütni akkor mindig a serpenyőben valamit összedobok. Akár tükörtojast. Akkor is, ha a hütőben ott àll az étel csak még kell melegiteni. Habàr nekem sült dolgok kerülendők, egèszsèg miatt. De akkor is kívánom a jól àtsült èteleket
2019. nov. 20. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy külön serpenyőm kizárólag palacsinta sütéshez. Azt csak olyankor veszem elő.

Másik, nagyobb, fedővel: vegyes párolt zöldségekhez, vagy hús sütéshez, vagy az u.n. "egylábasos" ételekhez. Ezt a serpenyőt általában hetente előveszem. Attól függ, mit akarok főzni. Pörkölteket, hasonlókat lábasban főzöm, melegíteni serpenyőben nem szoktam.

2019. nov. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!