Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Szerintetek a csirkecombokat...

Szerintetek a csirkecombokat jellemzően bőröstől panírozzák és rántják ki, vagy leszedik a bőrét, és anélkül?

Figyelt kérdés
Régen rántottam már csirke-alsócombokat...most fogok. Azért is kérdezem, mert legutóbb csirke-egészcombok 'gyárilag' trehányul voltak megpucolva...én egy 60+ -os ffi vok...nem jó a hozzáállásom a toklászokat kapirgálni.
2020. aug. 7. 20:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ki hogy...

A klasszikus verzió a bőrös, de én pl ha magamnak csinálom, csontozom, nyúzom, szétnyitom. Jobb úgy bundázni, sütni, enni...

2020. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

...egyébként jellemzően csak a combok legvégén a bütyöknél szokott problémás lenni, amúgy általában szépen meg szokták tisztítani.

Szóval ha ezt az aprólékos tökölős munkát nem szereted, de megnyúzni se akarod, az is opció, hogy egy kis bárddal lecsapkodod a végét.

Vagy mondjuk nem foglalkozol vele, egyszerűen nem eszed meg. Ott úgyis csak porc van.

2020. aug. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
38%

Egy normalis ember aki nem szeret pazarolni, az megeszi a boret is, hiszen pazarlas lenne kidobni amikor az is eheto.


Finnyaskodo ember sokat pazarol es herdal, pedig csak kenyeskedesrol van szo.

2020. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Lehet kapni filézve, én azt szoktam rántani.
2020. aug. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
44%

Nem értem, melyik része lenne pazarlás, mikor a filézett ugyanannyiba kerül, mint a bőrös...

Nem mint ha rosszul érezném magam attól, hogy kidobok 10 deka csirkebőrt...

Mivel nem más tart el, (pl nem a 3-mas válaszoló) hanem éppen eleget melózok a pénzemért, túl sok köze nincs hozzá másnak, mire költöm a pénzem.


Egyébként őszintén kíváncsi lennék az ilyen okoskodók háztartására. Nekem 30 éve a főzés a szakmám, dekára be tudom lőni akárhány ember fogyasztását, úgy, hogy semmi ne menjen veszendőbe, meg ismerek olyan technológiákat, fogásokat, amivel bármikor 3 nap alatt tudok spórolni annyi, mint egy szarát is megevő dilettáns, aki ész nélkül próbálkozik, csak semmire nem megy vele, mert a főzéshez meg hülye.

2020. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
32%

A csirkebőrt csíkokra vágva ugyanúgy ki lehet sütni, mint a szalonnát - finom ropogós, csirketepertő!


Vétek a panír alatt otthagyni, akkor csak olyan főtt-nyúlós izé lesz belőle..

2020. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
40%
"30 éve a főzés a szakmám" - kemeny evek lehettek, ha igy kikeszultel agyilag :)
2020. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
47%
Ja, kemények, nincs már türelmem ilyen barmokhoz...
2020. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%
Mindenesetre keményebbek, mint neked az általános iskola, ahol az ékezeteket tanították elsőben.
2020. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Tudhatnad, hogy angol kiosztasu billentyuzeten nincsenek ekezetek :) Na latod, ezt is 30 ev utan kell megtudnod.
2020. aug. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!