Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell nagyon finom...

Hogyan kell nagyon finom fasírozottat sütni? Fél kg darálthúsból!

Figyelt kérdés
Nem tudom az arányokat!
2008. nov. 26. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam csinálni, hogy teszek bele 1 tojást, sózom, meg beleaprítok 1 cs. petrezselymet, meg 2-3 gerezd fokhagymát. Kisütöm olajban. Ennyi. Nagyon finom így. Én nem szeretem ha zsömle, vagy zsemlemorzsa van benne.
2008. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tojást rakok bele, 1 fej v.hagymát, 2-3 gerezd f.hagymát, 1ek. mustárt, sót, borsot, pirospaprikát, delikátot(ezeket ízlés szerint ki mennyire szereti fűszeresen) és egy zsemlét szoktam bele tenni amit előtte vízbe áztatok és utána jól kinyomkodom! Mielőtt olajban megsütöm én megszoktam forgatni zsemlemorzsában!Szerintem isteni finom nálunk nagyon bevált!
2008. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Fél kiló darálthúshoz én 1 fej vöröshagymát, 2-3 gerezd foghagymát, sót, borsot, pirospaprikát ízlés szerint, 1 tojást kutyulok össze. Viszont zsemlét v. morzsát nem rakok bele, hanem vagy apróra vágott főtt krumplit, vagy krumplipüré port.

Üdv.

2008. nov. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!