Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Miért nehéz tisztítani a...

Miért nehéz tisztítani a késeket máj turmixolás után?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a szokásosnál is nehezebben jön le róla a májas szutyok mosogatásnál. Miért van ez? Van valami praktika erre, hogy ne gyógyuljon rá turmixolás közben a máj?

2021. jan. 18. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Hát azért, mert nem májhoz találták ki...!
2021. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A máj zsíros - ezért utána meleg mosogatószeres vizet tegyél bele és "turmixold" pár percig, akkor a nagyja lejön.
2021. jan. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

A májban nincsen zsír! De megpróbálom, amit írtál, köszönöm.


Első: Ez hülyeség! Nem létezik külön májturmixgép.

2021. jan. 19. 00:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A májban VAN zsír, csak nem külön rétegben, hanem egyenletesel elosztva benne, ez a vérrel igencsak tapadós massza lesz.

A melegvizet-mosogatószeres átmosás meg sok éve müködö módszer

2021. jan. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Kérdező! Pont az a lényeg, hogy nem létezik májturmixgép, te nagyon okos..! Senki másnak nem jutna eszébe májat turmixolni egy zöldség és gyümölcsök mixelésére tervezett géppel. Használati utasításban mit írt a májról?! :))
2021. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A májat minden további nékül lehet a háztartási turmixokkal mixelni, egyszerüen nézz utána a bébiételek elkészítésével foglalkozó oldalakon.


Nem hiszem, hogy a használati utasításban van olyan kitétel, hogy CSAK gyümölcs és zöldség turmixolására alkalmas!

2021. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4 Köszönöm, ezt jó tudni. Én azt hittem a zsíros máj egy betegségnek a neve, de ezek szerint rosszul tudtam.


#5 Semmi értelme nincs annak, amit írsz. Ha nem lehet a májat turmixgéppel leturmixolni, akkor szerinted mivel lehet? Kézzel? Hagyjuk már!

2021. jan. 19. 15:44
 8/11 anonim ***** válasza:
32%
Mi a francnak kéne a májat leturmixolni?! Megbolondultál, kérdező? Mit tesz a bezártság! :(
2021. jan. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Mert pl egy kisgyereknek adja...
2021. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Kisgyereknek májat?! Pláne nem jó ötlet!
2021. jan. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!