Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Húsleves turmixolása?

Húsleves turmixolása?

Figyelt kérdés
Szokott valaki közületek húslevest turmixolni? Mert szereti, és vinne magával melóba, vagy túrázni stb, de ételesben nem megoldható ezért a krumplit a zöldségeket némi hússal tésztával ill lével összeturmixolja majd fél literes flakonba hordja? Abból iható, vagy bögréből...
2015. nov. 6. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Még a zöldségeket el tudom képzelni, mint krémleves, na de a turmixolt hús, pláne a tészta... Ezt el nem tudom képzelni, de nem is akarom.

Ha nincs alkalmam az ételt megmelegíteni, és tányérból, kanállal, illetve késsel villával megenni, akkor szendvicset viszek. Valahogy nekem ehetőbb, mint a turmixolt, hideg leves palackból.

2015. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell azért ételhordót cipelni! Sok éve léteznek már bizony olyan műanyag dobozok is, amik tökéletesen zárnak. Lehet, hogy valamivel nagyobbak, mint a fél literes flakon, de azért egy hátizsákban simán elférnek. Szóval miért nem inkább abban viszel egy doboz egész levest?
2015. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem érdemesebb egy dobozban/befőttes üvegben elvinned a levest,nem kell azt turmixolni
2015. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy turmixoltunk. Amikor 1-1,5 évesek voltak a gyerekeink. Nincs rossz íze akkor se, ha belenyomod a húst meg a grízgombócot is. Csak zöldségekkel meg olyan mint egy krémleves. De tényleg egyszerűbb befőttes üvegből hagyományos formában kikanalazni.
2015. nov. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!