Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Az öntöttvas fazekakról,...

Az öntöttvas fazekakról, edényekről nagyon jó véleményeket hallok. Én nem ismerem őket, tényleg olyan jók?

Figyelt kérdés
2008. dec. 7. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A legjobbak, amik léteznek!!!

Egy jó békebeli öntöttvas lábos/fazék óriási kincs!

Tudod miért? Mert ezeknek az edényeknek nagy a "hőtehetetlenségük" lassan melegszik benne a kaja, lassan is hül, de jóformán lehetetlen benne bármit is odaégetni éppen emmiatt!

Vannak speckó kaják amit nem is csinálnék más edényben (töltött káposzta, sólet)

Vidéki piacokon kapsz, ha még nincs, bár nem olcsó.

Remélem segítettem.

2008. dec. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak ajánlani tudom őket, az előttem szóló által leírt okok miatt. Tényleg nem olcsók, néha Metroban is ki lehet fogni. Nekem olyanok vannak főleg, amit még a déditől örököltem, de mikor beruháztam néhány újra, akkor iscsak ilyeneket vettem. Az inoxos rozsdamenteseket nem is használom azóta, azokat anyu örökölte:D:D:D
2008. dec. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
nagyon jók
2010. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!