Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ki hogyan spórol?

Ki hogyan spórol?

Figyelt kérdés
A hónapba jó lenne lefaragni a kiadasokbol mert egy nagyobb összegű kiadasunk lesz. Minden spórolási ötlet, tipp, praktika érdekel. Ki mit vet be otthon? Köszönöm
2021. júl. 1. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Amikor szezonja van rakok el lekvárt, lecsót, ajvárt, csilisbabot, székelykáposztát stb.

Ha le van akciózva akkor liszt, paradicsompüré kartonszám.


Otthon készítem a kenyeret pékárúkat (ezzel spórolok a legtöbbet pl. 1 kiló fehér kenyér megvan 200 ft alatt, 300-ért már teljeskiörlésű, magos csodákat is süthetsz, kakaós csiga amennyibe belekerül 1 kelttésztás csiga abból egy tepsire valót megsütsz -igaz napokig eszed)


Szeretem a rakottas és egytál ételeket, napokig elég.


Végig kell gondolni mi az amit szeretsz, sokat használsz és tartós alapanyag. Abból érdemes spájzolni.

2021. júl. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Készkaja vásárlást beszünteti. Éttermezést, kajarendelést beszünteti. Több főzés otthon, több tésztaétel. Ezeket próbálom egészségesen, pl durumtészta, házi szószokkal. Cukrászda helyett házi fagyi vagy dobozos jégkrém. Idénygyümölcsök piacról
2021. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézem az akciókat a Sparos újságban. Nem rendelek kaját, kevesebb készkaját veszek. Mélyhűtőbe eltett kajákat fogyasztom jórészt. Főzni szinte minden nap főzök otthon + csak heti 2X megyek boltba. Dobozos jégkrémet veszek (jobban megéri), plusz nem a drágább gyümölcsöt és zöldséget veszem. Pékárut veszem, de csak kenyeret és zsemlyét. Én hónapok óta így csinálom, és heti nagyjából 8-10 ezer forintból kijövök a boltban. Plusz a vegyi áru a Rossmannból
2021. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, ment a zöld!
2021. júl. 2. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én előre csinálok menütervet, ahhoz vásárolok. Így olcsóbb, bár ugye nem azt eszem mindig, amit épp megkívánok.
2022. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!