Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hántolt napraforgómagot...

Hántolt napraforgómagot hogyan szoktátok fogyasztani, milyen étel elkészítése során lehetne felhasználni?

Figyelt kérdés
Általában nasiként fogyasztják az emberek a közismert sózott, hántolt, pörkölt napraforgómagot. Ám különféle ételek elkészítése során is felhasználható lenne. Leggyakrabban kenyértésztába dagasztva találkozom vele. De el tudnám képzelni rizzsel megfőve is, köretként. Nektek milyen tapasztalataitok, vagy ötleteitek vannak a hántolt napraforgómag különféle ételek elkészítéséhez való felhasználhatósága tekintetében?

2021. aug. 18. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Házi ropira szoktam rakni (kb az általad említett kenyertesztahoz hasonlithato) vagy salátákba.

Rizzsel megfove nem tudom elképzelni

2021. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Müzli, vagy ledarálva sütikben
2021. aug. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Pástétomot szoktam csinálni belőle, az valami isteni.
2021. aug. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Omlós pogácsa tetejére és belesütve, salátákba, tejszínes ételek díszítésére. Darálva lehet sós kókuszgolyó szerűségekbe is tenni.
2021. aug. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Panírmorzsába is teheted.
2021. aug. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Én is pogácsára/pogácsába szórom és salátákra, esetleg panírba.
2021. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!