Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mondanátok olyan ételeket...

Mondanátok olyan ételeket amikhez sok paradicsom kell?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:

paradicsomsaláta, lecsó, töltött paprika, paradicsommártás

Bár attól is függ, hogy mennyi az a sok? Ha megéri, akkor főzd be, tegyél el paradicsomlevet.

2010. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
valamilyen okból paradicsom függő vagyok.. szóval a sok, az egy fektetett nyolcas az én esetemben :D, és nem mellékes hogy most kaptam kb 5 kiló házi paradicsomot
2010. aug. 29. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az olaszos paradicsomos ételekbe rakok rendes paradicsomot is, az közelebb viszi az eredeti ízvilághoz, tehát pl. a lasagne meg a bolognai spatetti raguhoz (víz helyett sűrített paradicsom + ízlés szerint apróra szeletelt paradicsom is kerül), de van, hogy csak megmosom a paradicsomot és megeszem magában, mint egy almát.
2010. aug. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj rakott paradicsomot!A tepsit olajjal kikened,erre egy réteg vékonyra vágott cukkini nyersen vagy héjában főtt krumpli,1 réteg karikára vágott paradicsom,némi reszelt vagy vagdalt sajt,vagy tetszés szerint darált csirkehús,ha nem vagy vegetáriánus,aztán előröl,3 rétegben.Legfelülre paradicsom kerüljön.Az egészet öntsd nyakon kedved szerint fűszerezett besamellel(keverhetsz bele 1 tojást és krémsajtot is)és nagy lángon süsd meg,míg a teteje szépen megpirul.Melegen is jó,de mi akkor szeretjük,amikor már kihűlt.
2010. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hmm ez a rakott paradicsom nagyon jóól hangziiik:)
2010. aug. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia! 5 kilóból érdemes nekiállni házi kecsap készítésnek.

ha így beírod a keresőbe, hogy kecsap házilag, egy csomó jó recept feljön.

üdv.

2010. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hmm... ez a rakott paradicsom nagyon bejövős :), szerintem vmelyik nap ki is próbálom
2010. aug. 30. 17:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok az 5 kg??? Kb. egy hét alatt megenném, nyersen. :)))
2010. aug. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!