Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lesózott, felkockázott csirkem...

Lesózott, felkockázott csirkemell meddig jó a hűtőbe?

Figyelt kérdés
Fel volt kockázva amikor kivettem a fagyasztóból, szépen felengedett, besóztam meg befűszereztem és egy tálba tettem lefedve. Csak közbe megbetegedtem és most jöttem helyre kicsit. Ennek két hete. Husi vár. Szaga nincs, színe jó, csak mégse merem megenni... Ti megennétek?

2021. nov. 11. 16:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

9!


Nálad probléma van az értő olvasással? A kerdezo megkérdezte, adhatja e a kutyának, érre két nemleges választ kapott. Ergo, senki sem akarja a kuytagg etetni vele.

2021. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
#11 Nálad vannak problémák az emeleten. Egyértelműen leírták neki többen is, hogy a hús romlott, fogyasztásra alkalmatlan. Erre megkérdezte, hogy adhatja e a kutyának.
2021. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
84%
Már két nap is gázos egy fagyasztasbol kiengedett húsnal. A kutyának sem!!! Kuka. Két hét rengeteg idő a baktériumok elszaporodasanak.
2021. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Ezt inkább dobd ki. Két hét az nagyon sok idő ebben az esetben.

A kutyádnak sem szabad romlott ételt adni.

2021. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kidobtam. Így még sose jártam, amúgy. Minden más szagot érzek egyébként, akkor ennek tényleg nem volt szaga, ami egyébként furcsa. Mindegy ezt már nem eszi meg senki meg semmi. 🙂
2021. nov. 11. 20:50
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Dobd ki! És tuti, hogy covidos voltál, mert KIZÁRT, hogy 2 hetes húsnak ne legyen elviselhetetlen szaga. Részleges is lehet a szagláskiesés.


És könyörgöm, csirkemellet ne sózd be előre legközelebb! Így is száraz hús, hát még a só azt a kevés nedvességet is kiszedi belőle.

2021. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem így terveztem, hogy állni fog. De köszi.
2021. nov. 12. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!