Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hány percig (és hogyan)...

Hány percig (és hogyan) süssem serpenyőben a felkockázott csirkemellet?

Figyelt kérdés

Általában egyben és sütőben szoktam csirkemellet sütni, mert serpenyőben mindig elrontom. Vagy leég, vagy nem sül át rendesen, egyszóval mindig ehetetlen.

Soványan, kevés olajban szeretném megsütni a mézes-mustáros, kockára vágott csirkemellet. Szerintetek hogyan és mennyi ideig csináljam, hogy garantált legyen a siker?


2020. jan. 3. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
5-6 perc
2020. jan. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Így van, 5-6 perc nagy lángon, kevergetve elég neki.
2020. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Én általában először lángelosztón, kisebb lángon, fedő alatt párolom, míg majdnem puha. Utána fedő nélkül, nagyobb lángon pirítom. Még soha nem maradt nyers és ha ott állsz és kevergeted amikor már pirítod, akkor nem fog leégni.
2020. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
nekem bár gagyi a tűzhelyem, minimum 10 perc kell hozzá kis lángon (nagyban meg nyers marad és kívül átsül nagyon). 5 perc után még tök rózsaszín :) szóval függ ettől is. azért hogy ne száradjon ki én fedő alatt szoktam kb 10 percig, aztán gyorsan rápirítok és ideje sincs kiszáradni. pirítás előtt ha keménynek érzem a kanállal, egyet kettévágok és megkóstolom. bár eleve elég kicsi kockákra vágom, így szeretjük. ha utána még mázzal sütnéd, akkor 5 perc után már kicsit pirítanám és a szósszal amúgy is fődögél még
2020. jan. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!