Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Lisztkukakoc találtam a...

Katona Dius kérdése:

Lisztkukakoc találtam a liszben. Ha átszitálom a lisztet, az használható még, vagy dobjam inkább ki a fenébe?

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
kuka, higénia okokból
2021. dec. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát, pont higiéniai oka nincs speciel, máshol meg is eszik a rovart, lisztet meg amúgy is csak sütve-főzve fogyasztunk, inkább csak a tudat számára gusztustalan.
2021. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Semmi baja, szitáld át.

De használd fel amint lehet, mert peték lehetnek még benne, ne keljen ki benne több.

2021. dec. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

ez elég undorító.


hacsak nem éheztek, szerintem ne karácsonyra süssél kukacos lisztet.

2021. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Pfúj bazmeg... Ha neked a tudatnál fontosabb az a 200Ft, akkor egyed nyugodtan, amúgy is a rovarprotein a jövő parizere.
2021. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Dobd ki. A petéi nem láthatóak, de olyan baktériumokat hordozhatnak, amiből nehezen lehet kigyógyulni.
2021. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem a pénz miatt használtam volna fel, hanem mert nem volt itthon több rizsliszt. Glutenerzekeny vagyok így nem használhatok sima lisztet. Az a baj,hogy a városomban nem nagyon árulnak ilyeneket, pláne ünnepekkor. De 3 óra vadászat után találtam olyan boltot, ahol tudtam venni,szóval a kukacos ment a kukába.
2021. dec. 24. 11:50
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Óbakker, a lisztkukac színtiszta fehérje. Te is megeszed, nem csak a madarak vesznek meg érte. Ha állati fehérjét látsz valahol feltüntetve, az igen jó eséllyel lisztkukac is lehet. Na időval majd hozzászoksz.


Kínai kaja egyik eleme, nem harap, nem csíp, nem büdös, nem visít. Legjobban korpán hizlalható. Ari.


Legközelebb tedd be a hűtőbe, megfagy, majd rakd ki a verebeknek.

2021. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Simán megeheted, semmi bajod nem lesz tőle. A lisztkukacot is megehetnéd, de ha nem kell add a verebeknek.
2022. márc. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!