Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan lehet úgy robotgéppel...

Hogyan lehet úgy robotgéppel keverni tésztát, hogy a liszt, tej stb. ne csalódjon szanaszét?

Figyelt kérdés
Akármikor robotgépet használok mindig minden tiszta liszt, mert a robotgép kicsapja. Próbáltam már lassú fokozaton, gyorson, kevés liszttel, sokkal :D

2022. márc. 24. 16:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Én is ki voltam magamtól, de jobbító intézkedésként vettem egy ilyen műanyag mérőkancsót [link] és egy hosszabbítót. Az áramot elvezettem a mosogató medencéig, és abba állítottam a kancsót. Na itt aztán fröcsöghetsz - gondoltam. De a magas falú edényből már nem ment ki. Fél perc alatt bekeverem én is robotgéppel a palacsintát...
2022. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2022. márc. 25. 11:41
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
10-es: 65 éves vagyok, de még életemben nem kevertem palacsintatésztát (vagy bármi egyéb tésztát) villával! AZ nem erre való, kitalálták a fözökanalat, vagy ha az nem tetszik, a habverör, mindkettö sokkal, de sokkal jobban használható, mint egy villa!
2022. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
72%
+1 anyáink keverésére. Tényleg csak középkezdés és fokozatosság, természetesen fakanállal vagy könnyen tisztítható habverővel, egyéni ízlés vagy kedv szerint. Kettő perc, és közvetlenül tapasztalod az állagot. Az adagok pontos kimérése nem feltétlenül működőképes, még a levegő páratartalma is el tudja húzni a lisztet, nem beszélve a termések közti természetes szórásról.
2022. márc. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!