Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Rizst kávédarálóval ?

Rizst kávédarálóval ?

Figyelt kérdés
Szeretem a tejberizst, de mindig olyan sokat kell várni, mire megfől. Mi van, ha rizst egy kissé összeaprítod előtte. Csinált már valaki ilyet ?

2022. aug. 25. 20:37
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#8, én a rendes pasi vagyok, azok meg szeretik a tejberizst. Társaságban ha rám is gondolnak, akkor van hideg tej, nem csak sör. :) Egy komplett tejüzemet egy magam eltartok. :)
2022. aug. 25. 23:00
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszi 10-es , erre még sosem gondoltam. Mikróban már próbálkoztam, de kifutott. Bár sütőben is meg lehet az esélye.
2022. aug. 25. 23:03
 13/18 anonim ***** válasza:
#6 nkeem villanytűzhyen is mindig leég. Alacsony lángon is
2022. aug. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Olvastam most más fórum bejegyzéseket is, mindenki azt írja, hogy folyamatos keverés mellett tudnak csak tejberizst főzni. Aki csak lefedi, annak ez hogy sikerül kevergetés nélkül ? Gondolom, gázon, extra alacsony lángon működhet csak.
2022. aug. 25. 23:45
 15/18 anonim ***** válasza:

Ezt is te írtad ki?

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek..


Neked is gyúrás miatt kell?


Amúgy tényleg nem kell keverni, fedő alatt szépen megpuhul.


VEgyél rendes lábast, szendvicstalpút. Abban tuti nem ég le.

2022. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyébként van olyan módszer is, hogy a szokásos módon indítva: kevés vízben, aztán ha felszívta a vizet, akkor ráönteni a tejet. Kb. 5 perc kavargatva, utána leveszed, bebugyolálod konyharuhába, vastag takaróba, vagy díszpárnák közé, és szépen elkészíti magát. :-)
2022. aug. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Anyám mikroba csinálja mindig, sosem kell kevergetni, nem ég le.
2022. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Duplafalu lábas/fazék jó lesz, abban nehezebben , vagy egyáltalán nem ég le.

Mondjuk a körömlakkozás nekem is tetszett, ezek szerint azt kihagyod.... :-)

2022. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!