Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Far-hátból jobb esetleg a...

Far-hátból jobb esetleg a pörkölt, mint csirkemellből ?

Figyelt kérdés
Kevés húst eszem, nekem inkább a nokedli meg a lé a lényeg.

2022. szept. 1. 19:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Leválik a hús a csontról főzés közben ?
2022. szept. 1. 19:34
 2/11 anonim ***** válasza:
74%

akkor minek a hús


paprikás hagymás szaftot lehet hús nélkül is előállítani, csak háát milyen az ugy?:)


Vegyél 1-2 csirkecombot és főzz abból pörit inkább

2022. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

"paprikás hagymás szaftot lehet hús nélkül is előállítani, csak háát milyen az úgy?:)"


Paprikáskrumpli?

2022. szept. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Valamennyi húst eszek azért. 1-2 nap múlva meg dobok rá vizet, babérlevelet és csinálok gulyást, abból a kutya is tud enni.
2022. szept. 1. 19:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyértelműen. A mell túl száraz. De farhátból meg csak akkor csinálj, ha szereted a zsírosabb pörit. Meg annál aztán sok húsra ne számítsál. Csinálj akkor szárnyból. A pörköltbe kell a csont is. A szárnyban van bőven, hús is, de nem sok. Pont amennyi neked elég.
2022. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#5, igazából azért jutott csak eszembe, mert a kutyának szoktam csinálni húslevest is, amiből egyszer én is eszek, ezért jutott eszembe, hogy talán pörköltnek is mehet. A kicsit zsírosabb nem probléma, annyi elmegy.
2022. szept. 1. 20:21
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Még hogy szegénység van az országban, amikor a kutya ünnepi húslevest eszik...
2022. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na azért nem csinálok nagy felhajtást a húslevesből. Bedobálom, aztán 30 percig főzöm, ételízesítővel sárgarépával és 1 szem krumplival. A krumpli és a sárgarépa az enyém, a többi a kutyáé. 2-szer tud belőle enni. Ha összeszámolom az sem drágább, mint a (most már) 500 Ft-os kutyaszalámi, amiből szintén 2-szer eszik. Ha esetleg tésztát is van kedvem főzni, akkor meg 3-szorra elég a kutyának. Vagy ha marad kenyér, akkor azt dobálom bele, teljesen kinyalja a tányérját. :)

Nálam a rétes számít inkább ünnepi kajának, nem a leves, de aztán meg nem nagyon foglalkozom sem a vasárnappal, sem az ünnepnapokkal. Ha karácsonykor épp tejbe rizst támad kedvem enni, akkor a hal le van tojva. :)

2022. szept. 1. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ételízesítős, meg sózott kaját ne adj a kutyádnak, ha szereted!… vöröshagymás ételt se!

Nem magyarázok, mert nem ez volt a kérdés, de olvass utána!

…és a kérdésre:

Vagy 20 éve már nincsenek anyagi gondjaink, de nekem a csirkéből a farhát, a nyak és a szárny a favorit. Csak azt eszem pörköltnek, rántva, töltve. Persze a nagy durung zsírokat levagdosom róla, így nem tocsog a pöri a zsírban.

2022. szept. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok ezekkel az intelmekkel kapcsolatosan, hogy egész életemben adtam nekik emberi kajákat. Eddig olyan hosszú életet élt minden kutyám, hogy párját ritkítja. Igaz mindig keverék kutyáim voltak, sosem volt egyik sem beteg. Másoktól meg hallom, hogy minden széltől óvják a kutyát, aztán állandóan ilyen olyan bajai vannak. A csokoládét is tiltják az étrendből, de azért néha szoktam neki azt is adni. Igaz csak a Milkát eszi meg, a Tibit nem. Van esze. :) Egy rakás kutya allergiás a csirke húsra. Túltenyésztették már nagyon a mostani faj kutyákat.
2022. szept. 1. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!