Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy tálaljam a gesztenyepürét...

Hogy tálaljam a gesztenyepürét szépen, gusztusosan?

Figyelt kérdés
Vendégeim lesznek jövő héten, megtudtam hogy többüknek kedvenc desszertje a gesztenyepüré. Szeretnék a kedvükbe járni, és szépen kínálni mint a cukrászdákban. Én otthon magamnak csak simán villával szétnyomkodom, de a vendégeknek nem így szeretném kínálni.
2023. jan. 1. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Hát szerezz be egy gesztenyepasszírozót, annyira nem egy földhözvágó tétel!
2023. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Mi nagyobb lyukú sajtreszelőn reszeltük mindig. A pohár aljára tegyél egy kevés tejszínhabot, a tetejére picit többet, esetleg koktélcseresznyével, vagy kakaószórással, csokidarával vagy forgáccsal.
2023. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Én krumplinyomóval szoktam, szintén alulra kis tejszínhab, rá a gesztenye, tetejére jó sok tejszínhab. Olyan csúcsosra formázom és csokiöntetet folyatok le csíkokban. Hmmmm, isteni.
2023. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Mint a kettes.
2023. jan. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
kruplinyomo åtnyomni pici rum aroma rendes tejszinhabot rånyomni cseresznye tetejėre .
2023. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Úgy csinálom, mint kettes, csak a sajtreszelő apróbb lyukán. Nem engedem teljesen felolvadni; félig fagyottan szépen lehet reszelni.
2023. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%

Krumplinyomón törd át, nyomj a tetejére tejszínhabot. Esetleg tehetsz rá egy piros koktélcseresznyét is.


Protip: a gesztenyepüréhez nagyon jól megy a kanadai juharszirup!


Protip 2: a bolti, mélyhűtött gesztenyepüré nagyon szar. Erre te is rájössz, ha egyszer magad készítesz igazi gesztenyéből.

2023. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. jan. 1. 17:25
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Plusz egy szavazat a sajtreszelőre, nagyon guszta tud lenni!
2023. jan. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
7-est miért pontoztátok le? Mert mondott valamit, amit eddig nem tudtatok?
2023. jan. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!