Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan tudom felmelegiteni a...

Hogyan tudom felmelegiteni a két napos pommest? Rendeltünk ebédet két napja.Tul soknak bizonyult nem tudtuk megenni az egészet. Maradt a rántott csirkéböl és a pomesbol is.Azt szeretném ma ebédre felmelegiteni.

Figyelt kérdés
2023. jan. 15. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mikróban? Sütőben? Esetleg serpenyőben fedővel, de közben azért pöckölgesd a krumplikat, le ne égjenek.
2023. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%

Sehogy.

Mármint ha a hőmérsékletén túlmenően az is fontos, hogy ehető legyen.

2 napos sültkrumplit nem lehet visszahozni az életbe.

2023. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

2-es vagyok, egyébként hasonlóan már én is jártam.

Ilyenkor ha már látom, hogy sok, inkább azt erőltetem, azt eszem meg, amivel később nem tudok mit kezdeni. Azt hagyom meg, ami bírja az állást, inkább csinálok hozzá köretet. A krumpli tipikusan ilyen, inkább az fogyjon el először, lehetőség szerint.

Rántott hús, rántott sajt aránylag jól visszamelegíthető, pl. rántott gomba már kevésbé, bundázatlan, natúr, mártásos húsok bírják a legtovább, és ugyanolyanra visszamelegíthetőek.

2023. jan. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Édesanyám a maradék krumplikból lángost szokott csinálni. Csak egy ötlet. :)
2023. jan. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

4-es, de sültkrumpliból? Lángost főttből lehet csinálni.


Igaz, hogy a "pommes" elvileg önmagában csak burgonyát jelent, de köznapi nyelvben gyakorlatilag ez pommes frites, magyarul hasábburgonya.

2023. jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem anya simán csinál a sültkrumpliból is. De majd ha felkelt, megkérdezem. :)
2023. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Hát kövezzetek meg, de én imádom q másnapos, sőt, a többszörös sült krumplit is. Bő vajban forgatom át, úgy melegít és sütöm újra. Nyilván ízben köze nincs az eredetihez, de én nagyon szeretem
2023. jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Told be a sütőbe 180 fokon sütőpapíron 10 percre.
2023. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Megkérdeztem, sültkrumpliból anya sem csinál lángost... :(
2023. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
9# Felébredt?:)
2023. jan. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!