Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Puskamellből mit érdemes...

Leclerc kérdése:

Puskamellből mit érdemes készíteni, ami kezdőbarát, de nem rántott pulykamell?

Figyelt kérdés

#étel #pulyka #pulykamell #Kezdőbarát ételek #Leclerc főzni tanul
2023. jún. 5. 18:25
 1/5 anonim válasza:
74%
Nekem elsőre a roston sütés jutott eszembe. Én is gyakran készítem, szerintem finom.
2023. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felcsíkozod kisebb darabokra. Serpenyőbe olajat teszel vagy amit szeretsz zsiradékot, nem kell sok. Megpirítod húst, ez hamar megvan. Ellenőrizheted, egyet kettévágsz és, ha fehér a közepe akkor átsültek. Fűszerezed, só bors, sok fokhagyma és a végén egy kevés pirospaprika. Sültkrumplival eheted is.
2023. jún. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig az csak rántva jó. Előtte 1 éjszakát fokhagymás tejben kell áztatni utana nagyon finom lesz. :)
2023. jún. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A pulykának általában az szokott lenni a baja, hogy száraz.


Ezt el lehet kerülni ha olyan technikával készül, ami nem szárítja ki, illetve ha van benne valami, ami nedvességet biztosít.


Én valami zárt dologban sütném ki, pl pataki tál, dutch oven vagy ha ez nincs, akkor csak alufóliába bugyolálva.


Töletni pl sajttal és medvehagymával, esetleg csirkéhez is készített töltelékkel. Esetleg aszalt gyümölccsel?

Aztán egy kis fehér bort meg vizet rá, egy szárnyas fűszerkeverékből egy picit, és be a sütőbe.


Ezt kb 10 perc alatt összerakod, aztán szép lassan kisütöd. Ha már omlós, egy pár percig grill beállításon megpirítod, és kész is.

2023. jún. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kieg az utolsóhoz: az aszalt gyümölcs klasszikusan szilva, és a pulykamell tetjére bacon is kerül.
2023. jún. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!