Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Van valami módszer arra, hogy...

Van valami módszer arra, hogy ne kelljen egyszerre az egész zacskó popcornt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Ha egyedül vagyok, az sok nekem, pedig szívesen ennék. Ha simán egy tányérban tenném be a mikróba, összevissza pattognának a szemek, és úgy kellene összeszedegetni a mikró aljáról.
2023. aug. 28. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan edénybe tedd ami mikrózható és zárható fedele van, akkor nem lesz ezzel gondod. Ha annyira akarsz enni akkor ne azt a zacskós fajtát vedd amit úgy árulnak hogy bedobod a mikróba és jó idő, hanem nagy zacsiban van, kiszedsz belőle annyit amennyit akarsz, az általában full natúr és adhatsz hozzá vajat, sót vagy amit akarsz ízesítésnek, jól megkevered a szemeket és akkor kipattogtatod.
2023. aug. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Létezik egy olyan készség amely megakadályozza,hogy az étel szanaszét fröcsögjön a mikróban...Tessék:

[link]

2023. aug. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Abban a tasakban pontosan adagolva van a kukorica és a szükséges pálmazsír, illetve ízesítés.

Ezt már utólag nem is tudod megfelelően osztani, sőt van más gond is.

Nekem egyszer bontás közben megsérült a papírtasak, egy kis lyuk lett rajta. Ki hitte volna, hogy ez gond?

Totálkáros lett emiatt, hogy nem tudott szabályosan felfúvódni és kipattogni, a tervezett folyamatnak megfelelően.

2023. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk ehető az még másnap;de még 2 nap múlva is.Ezért az is megoldás a problémára, ha megcsinálod az egészet.Megeszed a felét.A zacskót visszahajtogatod,hogy minél kevesebb párát szívjon magába a kukorica.Félreteszed és megeszed a maradékot később.Ennyi.Probléma megoldva.
2023. aug. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Ezt már próbáltam, másnap már messze nem olyan jó szerintem.
2023. aug. 28. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

4


Nyilván frissen jobb.De nem romlik meg,ehető másnap is.

2023. aug. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is meg szoktam enni másnap vagy akár később is. Nem túl jó már így, de nem is ehetetlen.
2023. aug. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én vettem egy forró levegős kukorica pattogtató kis masinát. A pattogatni való kukoricát szemesen veszem hozzá. Töredék árért, mint a mikrós változatot. És annyit pattogtatok ki egyszerre, amennyi jólesik.

[link]

2023. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!