Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogy csináljak pörköltet?

Hogy csináljak pörköltet?

Figyelt kérdés
Csirkemellből úgy, hogy a végére ne úgy nézzen ki a hús, mint ami le van reszelve?
2023. okt. 30. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
A csirkemell ha szétfő szétesik. Talán ha kevesebb ideig főzöd? Bár én úgy szeretem, amikor szétfő, még sosem próbáltam máshogy.
2023. okt. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A csirkemell nem igazán pörköltnek való. Esetleg próbáld meg először megpirítani a húst, hogy kapjon egy kis kérget, akkor talán nem esik szét.
2023. okt. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A csirkemell nagyon gyorsan megfő

, ha elkeverted a hagymával, es kifehéredett, kis vizet önts rá, 10 perc főzés elég neki.

Ez egy gyors pöri! :)

2023. okt. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pörköltalapra mehet a kockázott csirkenell. Ha fehér, felontod. Megvarod hogy levet eresszen es elfojon, kb 15 perc es kesz
2023. okt. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bitangforró serpenyőben kérgezd le, és a kész pörköltalappal csak 10-15 percig főzd. Nem igazi pöri de hasonló.
2023. okt. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Csirkemell nem pörköltnek való! De még mielőtt leszólnak hogy attól hogy én szerintem nem való...

Szóval száraz hús, zsírosabb hús való pörköltnek!

Alapból szétfő...

Én csirkepörköltet egész csirkéből csinálok alkatrészeire bontva, és a mellét bele se teszem!

dec. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!