Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Hogyan kell sütni való kolbász...

Hogyan kell sütni való kolbászt, hurkát kiolvasztani?

Figyelt kérdés

dec. 27. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Estére kiteszed olvadni, másnap lehet sütni. Nincs benne semmi extra.
dec. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Fagyasztott terméket? Olyannal nem találkoztam, de egészen bizonyos, hogy a csomagoláson fel van tüntetve. Ha lusta lennék elolvasni, akkor felbontás után egy tál hideg vízbe tenném. A hidegen sima csapvizet értek, tehát sem melegített, sem hűtött. Pár perc alatt szétválaszthatók. Lecsöpögtetem, megtörlöm (hogy ne spricceljen) és már sütöm is.

Virslit, debrecenit szoktam fagyasztani, és ha főzni vagy sütni akarom, akkor a fentiek szerint készítem elő. Szerintem a sütni való kolbásznál is működik.

dec. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Sütőben. Alacsonyabb hőfokon legyen, amíg kiolvad.
dec. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1,3: köszönöm!


2: házi, anyukám nem ragasztott rá kiolvasztasi jótanácsokat.

dec. 27. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
2. Az eljárás akkor is ugyanaz.
dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs időd fagyosan is sütheted,kicsit tovább tart.Szobahőmérsékleten egyébként pár óra alatt kiolvad.
dec. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
44%
Először azt hittem ez vicc,nem tudom hány éves vagy 11-12 mert akkor már illene tudni,hogy nulla foknál magasabb hőmérsékleten magától kiolvad! A mikróban is van olvasztó funkció! Vagy kéz meleg vízbe beleteszed és kiolvad! Mi lenne veletek ha nem csak kiolvasztani kellene tudni,hanem megcsinálni is a hurkát kolbászt,na akkor halnátok éhen! De ez inkább vicc volt,mert falun szokták megtanulni már fiatalon de már egyre kevesebben! Szóval ha anyú nem írja az ételre a használati,akkor este kiveszed,reggelre kiolvad,vagy mikró,vagy langyos víz!
dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7es, segítek: Szóval ha anyú nem írja az ételre a használati,akkor este kiveszed,reggelre kiolvad,vagy mikró,vagy langyos víz!


A többi annyira felesleges volt… Azért gondolom kielégültél magadtól, ha már a saját semmit mondó kis életedből adódó frusztráltságot itt próbáltad kiélni. 😊

dec. 31. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!