Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit tesztek a használt olajjal...

Mit tesztek a használt olajjal főzés után? Hová öntitek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Én a mosogatoba szoktam önteni,vagy a wc-be,felhigitva forro mososzeres vizzel.
2009. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Mosogatóba nem szabad. Nagyon elzsírosítja a lefolyót. Wc határeset, mert vastagabb a csőrendszer, de csak úgy, ha előtte felengeded vízzel, felforralod öntesz bele mosogatószert és így öntöd a WC-be. Én így szoktam, ha kis mennyiségű az olaj. Ha több az olaj, meghagyok egy flakont és amikor kihűlt beleöntöm. Tudom veszélyes hulladék nem szabad kidobni, de mit tudjunk vele csinálni.
2009. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
flakonba ünteni, és elvinni a kijelölt helyre. Csomó helyen van már ilyen pl Cora auchanban van ilyen felénk.
2009. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk se Cora se Auchan. :(
2009. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ha kihült beleöntöm egy plasztik falkonba és megy a kukába.

Amig nem oldják meg az ilyen dolgok elszállitását, gyűjtését, addig engem nem érdekel, hogy mennyire szennyezi a környezetet. Márpedig itt nálunk, egy kis faluban, se Auchan, se Cora, se gyűjtőhely nincs.

2009. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
sziasztok Ha fával fűttetek vegyes tüzelésű kazánban akkor remekül lehet a használt olajat használni. Sokkal jobban belobban kevesebb idő kell ahhoz h jól begyulladjon és nem kell kidobni.
2009. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Néha-néha ismétlődik a kérdés, de igazán mindenkinek jó megoldás nem nagyon van rá. Én a komposztba öntöm, vagy flakonban a kukába teszem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__konyhai-praktik..

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__43770-mit-l..

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__70014-..

2009. jan. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
egyszeri főzés után nem öntöm ki,a vendéglős ismerösöm szerint finomabb benne sültkrumpli pl. Ha már nagyon fáradt van egy ismerösöm aki azzal müködtetni az autóját. :):)
2009. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Ha nyáron bográcsolunk, rá lehet önteni a fára, tűzgyújtó folyadék helyett?
2010. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
82%

Kukába/Wcbe/komposztba nem szabad. A Bio-filter Kft. elszállítja, ( [link]

Illetve:

[link]

[link]

2010. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!