Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Ha van ilyen össznyomhatós...

Ha van ilyen össznyomhatós Tefalos melegszendvicssütőm, azzal milyen új, érdekes, különleges szendvicseket szoktatok / lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Már unom a szokásos melegszendvicset, és érdekelne valami új is , nyugodtan írjatok tippeket, tapasztalatokat, hogy ti milyeket szoktatok csinálni, és miket szerettek .
2010. dec. 26. 01:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
nekem is ilyen tefal-om van, de már a 2. szett, ugyanis az elsőnek sajnos eltörött a műanyag összekötő-eleme, szóval vigyázz rá, ne feszítsd túl soha! Igazából én még tonhalas szenyát is csináltam vele, tojást is süthetsz benne. De a legjobb tulajdonsága, hogy a többnapos kenyereket is meg lehet vele menteni :) és nem kell az ételt a szemétbe dobnod, ez a legfontosabb.
2010. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenfélével meg lehet tölteni. Borsófőzelékkel, brokkolikrémlevessel, többféle sajttal egyszerre. Légy kreatív. Amit találsz a hűtődben és két szelet kenyér közé befér, az mind mehet. ;)

Bundáskenyeret is próbáltam már készíteni, nem lett rossz, csak alaposan ki kell vajazni előtte a sütőt.

Nagy kedvencem a tojáskrémmel töltött szendvics... isteni. *_*

2010. dec. 26. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
borsófőzelék? o.O
2010. dec. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rakhatsz bele csokit, nutellát.
2010. dec. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kenyér, kolbász vagy szalámi, egy karika hagyma, megint egy szelet szalámi, sajt , másik kenyér és zutty, összenyomni. a hagymától valami egészen új dimenziót kap a szenya.
2010. dec. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

a borsófőzelék nem is hülyeség, mert mi a maradék, jó fokhagymás sárgaborsó főzeléket pirítóssal szoktuk megenni.

ha van kedvem sütök hozzá, lisztbe forgatott hagymakarikákat, akkor már valami mennyei.

szerintem a szendvicssütőben is megállná a helyét,mondjuk vékonyabban kenve, rá egy két virsli, vagy kolbászkarika.

tényleg fantázia kérdése, és a maradékok újjávarázsolására

kiváló lehetőség.pizzakrém, gomba, maradék husi,sajt stb

és máris egy mini pizza:))

2010. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na most ettől ihletet kaptam, bent van a szendvics sütőben a babfőzelékes szendvics :D Kíváncsi vagyok rá hogy milyen lesz :)
2010. dec. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na, milyen lett? :)
2010. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fura, de finom :D A három éves fiam arcán láttam, hogy meg van győződve róla, hogy az anyja megőrült, amíg csináltam, de aztán neki is ízlett :)
2010. dec. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg :) Egészségetekre!
2010. dec. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!