Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Mit használhatnék kerek...

Mit használhatnék kerek tortaforma helyett?

Figyelt kérdés

Szív alakú tortaformám van, de ezt a receptet akarom megsütni: [link]


ehhez jobb lenne a kerek. mit használjak? lábast? de abból ki tudom szedni a piskótát, hogy ne törjön el?


2010. dec. 30. 12:49
1 2
 11/11 Puffinlekvár válasza:

Azta... Még basszus a tortasütésnél is előjön a rosszindulat!?

Most én is anyagilag nem tudtam megengedni a tortaformát és érdekelt más ötlet, mert sokan vagyunk, sokféle ötlettel. :) Csak kérdem, hogy ha eddig mástól kérte el, de most nem akarja, akkor is a torkának kell ugrani, vagy ha tényleg csak most készít nem szívecske formát először?! Döbbenet! Mondta, hogy más formában már sütött, nem sütni nem szokott, csak kör alakú formája nincs...te jó ég!

Na mindegy köszi a leírt ötleteket! Köszi a rosszindulatot iss, mert így hogy napi szinten árad, immunis leszek rá. :D szuszá.

2019. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!