Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A szalámi féléket a sajtot,...

A szalámi féléket a sajtot, zöldtségeket, hogyan tároljátok a hűtőben?

Figyelt kérdés
mindent be kell csomagolni?ötletek, tapasztalatok..
2011. ápr. 29. 15:57
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy a hűtő-pakolásban sikerült általad is használható válaszokat adni, de hidd el nekem, hogy sok mindenben meglehet, hogy mások sokkal jobbak, mint én.


Célszerű sokat böngészni ezt az oldalt, én is rengeteg jó ötletet kapok itt, és sok mindent másként csinálok, mint annak előtte.


Másrészt, ha újabb területen lesz gondod, és felteszed az új kérdésed, akkor ismét rengeteg hozzászólást, véleményt, tanácsot fogsz kapni. Nagyon meglehet, hogy én is válaszolok, de meglehet, hogy nem az enyém lesz a legjobb. Csak látogatsd ezt az oldalt szorgalmasan! Üdv.

2011. ápr. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
16:56-os kedves válaszolónak!Csak gratulálni tudok a segítőkész, korrekt válaszaidhoz.Üdv!:))
2011. ápr. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

A kedves kérdezőnek, ha rtámász a minddmegette.hu-ra, ott a baloldali menüsorban találsz olyan részt, hogy "hasznos"

és azonbelül van a "turpisságok"menüpont, ahol sokszáz

hasznos tippet találhatsz a főzési praktikák terén.

Jómagam is sokszor böngészem, mindig talál az ember, valami jó ötletet.

Üdv, és tényleg kérdezz bátran itt is, sokan vagyunk, akik szívesen válaszolunk.

2011. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
*na már megint kapkodtam, szóval, ha rámész a mindmegette.hu-ra. bocs.
2011. ápr. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

de édik vagytok komolyan:-)

oké megnézem amúgy szeretem azt az oldalt,és remélem ahogy most is, fogok majd feltenni pár kérdést és kapok rá nagyon jó hasznos tippeket!Tök jó.Köszönöm nektek.Hát igen a salátával gondba szoktam lenni mert vidékiek vagyunk és nem sűrűn eszünk fejes salit,mert hamar megromlana,de ezt kipróbálom.és el kell menni másik városba h együnk frissen.

2011. ápr. 30. 17:44
 26/29 A kérdező kommentje:
na most olvasgatom de tök jó,regizve vok pár éve de most már jobban rátapadok az oldalra.köszikeeee
2011. ápr. 30. 17:48
 27/29 anonim ***** válasza:

17,23-nak! Kösz az elismerő szavakat. Tudod én nem szoktam megsértődni, ha valaki a válaszomat nem fogadja el, hiszen ízlések és pofonok ....

Legfeljebb rosszul esik, ha valaki "leordítja a fejemet", ha valamelyik válaszom őszerinte hülyeség. De éppen ezért nagyon jólestek szavaid. Ezt viszont én köszönöm neked. Üdv.

2011. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
nekem tuti h hasznos volt úgyh tényleg gratula hozzá.
2011. ápr. 30. 18:04
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem tudom, írták-e már, de én a felvágottakat, sajtot, megkezdett(!) zöldségeket folpackkal letakart tányéron teszem a hűtőbe. Ha enni akarok, csak leveszem a folpackot, és a tányér mehet is az asztalra.
2011. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!