Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A habfixáló 3 éve lejárt és...

A habfixáló 3 éve lejárt és már szürkés szine volt, nem erősen de nem hófehér! Egy fél csomaggal beletettem a tejszínbe, lesz valami bajunk tőle?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodj békében.
2011. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Még nem ettük meg Te nagyokos-.-
2011. aug. 4. 22:49
 3/17 anonim ***** válasza:
52%

Megvan még a tasak? Rá van írba, mit tartalmaz pontosan?


Szerintem elsősorban pl. csomósodik, ha már lejár, de nem lesz úgy "romlott", mint mondjuk egy lejárt tejtermék, vagy húskészítmény.

Egyébként lehetne annyi eszed, hogy nem használsz 3 éve lejárt termékeket.

2011. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%

cukor, módosított keményítő, csomósodásgátló anyag


Ez van a habfixálóban elvileg (ami elöl van, abból van a legtöbb). A cukor korlátlan ideig jó, a keményítő se hiszem hogy könnyen romlik, a csomósodásgátló sem romlik meg (a finomított konyhasóban is van, az is korlátlan ideig jó tudtommal)


Tehát nem lesz semmi bajotok tőle.

2011. aug. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%

22:59 esetleg nedvességet vesz fel, azért csomósodhat-színesedhet..

És ki tudja, milyen bacik tenyésznek rajta már ennyi idő múlva.

2011. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
50%
Én ilyen dolgok miatt mentem kétnaponta a belgyógyászatra, volt anyósom sem dolgozhatott ez miatt...(élelmiszeripar) Szóval hajrá! Én diszkoszvetést javaslom megsemmisítésként!
2011. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
23:07 mi történt, mesélj!
2011. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Régi valami tejes adalékanyaggal készült étel. A lényeg, hogy két naponta kellett székletmintát vinni a belgyógyihoz. Nem sokon múlt hogy ne legyen piros papír az ajtón!

(de ennek már 15 éve)

Minden lejárt szavatosságú dolognak egy helyen kell végeznie

2011. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
most komolyan nem értelek, az egy dolog, hogy lejárt szavatosságú cuccot felhasználsz, de ha már a színe is feltűnően nem megfelelő, akkor minek??????????? pláne habfixálót minek, amikor alapesetben habfixáló nélkül is teljesen jó a hab, pláne romlott habfixáló nélkül
2011. aug. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
ezt hívják fillérba.szásnak
2011. aug. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!