Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » A habfixáló 3 éve lejárt és...

A habfixáló 3 éve lejárt és már szürkés szine volt, nem erősen de nem hófehér! Egy fél csomaggal beletettem a tejszínbe, lesz valami bajunk tőle?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
50%
Azért kiváncsiságból adjál a szomszéd macskájának! Mert ha befosik ne te nálad legyen a baleset.Figyeljél mi történik.
2011. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Vannak még h.lye emberek. *sóhajt*
2011. aug. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Na először is! Ki gondolta volna h a habfixáló "Romlandó" 2. Nem én vettem, nekem csak ide adták. 3. Amikor észrevettem,h más szine van természetesen nem tettem többet bele. De már az egész süti kész volt szinte! A hab volt még hátra amit a túróval kell összekeverni! És elvileg holnapra lesz jó a süti ezért is kérdeztem,hogy lesz e valami bajunk tőle! Ráadásul a szavidátum az oldalán egy fehér részen volt belenyomva kb. 2mm nagyban! Ennyi! Gondolom Ti még soha nem csináltatok semmi tévedést-.-
2011. aug. 5. 08:04
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
nem
2011. aug. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
hááááááááááát barátom ekkorát nem! Ritka nagy marha vagy....
2011. aug. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Ha tudnák az emberek, mennyi lejárt szavatosságú terméket vesznek, azt hiszem, soha többé nem mennének boltokba, pláne multikba. Körömlakklemosóval a pecsételt határidőket lemossák és újat ütnek rá pl a csomagolt pékáruknál, és még hadd ne soroljam....


Nem lesz tőle semmi bajod, nincs benne semmi olyan, ami megromlik.

2011. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves és a kedvetlen válaszokat :) igaz régi a kérdés de azért elmondom,hogy kidobtuk a habot nem kockáztattunk mert jobb félni mint megijedni :)
2013. aug. 3. 01:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!