Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Milyen hab sprayt vagy tejszín...

Milyen hab sprayt vagy tejszínhabot használsz?

Figyelt kérdés

Tegnap fekete erdő tortát sütöttem,mivel nincs otthon habzsák, így tejszínhabbal díszítettem volna, vettem lina tejszínhabot. Miután a tortára fújtam rá kb 10 percre összeesett. És az íze is vacak.

Szóval senkinek nem ajánlom.


[link]


2011. aug. 14. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyet!Nincs rá pénzem és különben is hízlal!De ha már tejszínhab,akkor csak igazi felverős és semmi flakonos műcsoda!
2011. aug. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden habspray összeesik. Van egy Patisserie nevű tejszínhab szerű valami, tetra dobozos, olyan mint a tejszín. Én azt használom és rendes habtejszínnel keverem. Nagyon kemény hab lesz belőle. Kék-piros a csomagolása.
2011. aug. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudtam. Nem szoktam aeroszolos habtejszínt használni semmihez. Most sütöttem tortát, az első tortámat és mivel nincs otthon habzsákom, így gondoltam ilyennel díszítek, nem tejszínhabbal, ami felverős.

Egyébként egyátalán nem használok ilyet és nem igazán szoktam venni.

2011. aug. 14. 08:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Habzsák helyett egy nylon zacsi is megteszi legközelebb. :)
2011. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek a habspray-k sajnos nem jók tortára, már én is jártam pórul vele, azóta tortadíszitéshez vagy habport verek fel kis dobozos tejszinnel, vagy jó zsíros zacskós tejszint veszek és 1 csomag habfixálót adok hozzá, csak így marad kemény hab a tortán.
2011. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a Meggle hab spray-t szoktam használni, de csak ilyen gesztenye pürére, meg somlóira ráfújva, amit akkor meg is eszünk.

Meg a tejbegrízbe szoktan belefújni, jobb lesz tőle. :)

2011. aug. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én Hulalát használok, sosem csalódtam még benne. teszem hozzá, hogy nem tejszínből van, hanem növényi alapú, de a tortáim csak vele állnak rendesen és nincs műanyag íze.
2011. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Completa-t használok, jó íze van, de csak pl. gesztenyepüréhez, gyümölcssalihoz, stb. Ill. kávéba.
2011. aug. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!