Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Melyik mustár volt ez?

Melyik mustár volt ez?

Figyelt kérdés
Háziasszonyok, konyhafőnökök, nagybevásárlók hozzátok fordulok kérdésemmel! Néhány éve vettünk, ha jól emlékszem dijoni mustárt ami akkor különleges csomagolásban volt kapható. Ez a különleges csomagolás egy gyönyörű, motorokkal (GSX-R, Dakar-BMW) festett üvegpoharat takar. Anno több ilyen terméket is vásároltunk, miután elfogyott a mustár kimostuk az üvegekt és pohárként használtuk, azonban sajnos a múlt héten az utolsó darab is eltörött. Érdekelne hogy nem-e lehet még valahol kapni ezt a mustárt és az hogy melyik gyártó mustárjáról lehet szó. Ha kell képeket is tudok feltölteni a pohárról.
2011. aug. 25. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Ma reggel láttam a Machban kis pohár dijoni mustár van benne . Csak most mese figurás van azt hiszem ,hogy olyan 600 ft körül volt !!
2011. aug. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, egy lépessel közelebb kerültem a beteljesüléshez :D

Ha legközelebb Egerben járok megnézem a Matchban. Már arra is gondoltam hogy magát a gyártó céget keresem meg hogy ugyan egy régi jó vásárlójuknak nem akarnak-e szállítani egy-két karton üvegpoharat jófejségből :D

2011. aug. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!