Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Belga óriás nyulakat fogok...

Fityuka kérdése:

Belga óriás nyulakat fogok vágni. Szép nagyok. Kb 7kg. fel szeretnék füstölni eggyet télire. Próbára, mint a disznósonkát. csinált valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Apu tart nyulat annyit amit a család megeszik. Mi még nem csináltunk. Viszont biztos finom. Van füstölöd hozzá?? Nyulkolbászt már csinált és azt füstölte. Szerintem nem lehet rossz: Szerintem keresges a neten a témába!! Vagy hivj fel 1 vadászházat . A vadászok annyi mindent tudnak . Biztos segitenek..
2011. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2! És képzeld, nem a Mikulás hozza az ajándékot!
2011. okt. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Komolyan?Nagyon szellemes!
2011. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 doboszoli ***** válasza:

Brühühühühü! Sírjunk együtt szegény nyuszikáért, aztán mehetünk legelni, mint az marha! Idióta!

Nos. Miután a nyúl torkát átvágtad, kivéreztetted, megnyúztad, kibelezted, (hüp-hüp) a gerinc mentén hosszában vágd ketté.

Ezek után úgy bánj vele, mint a disznóhússal. Alaposan besózni, (jódmentes sóval!), 8-10 napig a keletkezett sólével locsolgatni. Füstölés előtt 6%-os sós vízben áztatni 12-24 óráig. Kiakasztani, ha leszikkadt, megfüstölni. Kiváló lesz.

2011. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jaj második, menj már anyádba, ha látod mire vonatkozik a kérdés, MI A FRANCNAK JÖSSZ IDE???


MYOB - Mind your own business.

2011. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,még a 2.-nak is.igazán szebbé tette a napom.

ha jól értem semmi fűszer,csak só kell hozzá?

még nem füstöltem,ezért érdekelne kb.hány órát álljon a füstön?vagyis honnan tudom mikor lett kész?

2011. okt. 27. 11:34
 7/7 doboszoli ***** válasza:
Meleg füstön 3-5 óra alatt kész.
2011. okt. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!