Kezdőoldal » Ételek, italok » Konyhai praktikák » Valaki égette már el a hagymát...

Valaki égette már el a hagymát dinsztelés közben?

Figyelt kérdés
1 percre a hagymát otthagytam az olajban és el is felejtettem, hogy sietnem kell vissza, erre pedig megégett és az egész ház büzben úszik. Erre is csak én vagyok képes? remélem azért nemcsak én vagyok ekkora hülye:))

2012. márc. 23. 14:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
:))
2012. márc. 23. 18:51
 12/20 anonim ***** válasza:

de jók vagytok:)) én is csatlakozom a néha hagymaégetők közé.nekem a lábas oldalán felcsapó láng szokta leginkább "elkapni" a hagymámat, ha nem figyelek oda, hogy lejjebb vegyem. elég 5 másodperc is, hogy elcsesszünk valamit.

van, amikor ki tudom piszkálni a pár égett darabot, de van amikor inkább gyorsan kidobom az egészet ( hogy ne is lássák ) és másikat csinálok.

azért még a tűzoltókat nem kellett hívni:)

üdv és kitartást, senki sem hibátlan.

2012. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ajjaj, minden háziasszonnyal megesik.

Nálam a tojásleves szokott kifutni abban a másodpercben, amikor lehajolok a leesett konyharuháért. DIREKT figyeli:-)

2012. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

:D

Kösd a nyakadba! :))))

2012. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
igazán jó kis csapat gyült össze. Ezért büszkén kijelenthetem, hogy ez a csapnivaló konyhatündérek hivatalos fóruma. :)) :))
2012. márc. 23. 22:12
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Most miééért? Csak mert néha leég a konyha?:-)
2012. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
csak viccelek, próbálok nevetni a balgaságaimon...tudom, senki sem tökéletes :)
2012. márc. 23. 22:47
 18/20 anonim ***** válasza:
Még a leggyakorlottabb háziasszonyokkal is előfordul! Én 15 éve főzök rendszeresen, akkor jöttem össze a férjemmel. Ő mondta, hogy ha dinsztelés közben egy picit megsózom a hagymát, nehezebben ég le. És valóban!!! Pont egy férfitől kellett ezt megtanulnom..
2012. márc. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 doboszoli ***** válasza:

Ne éld meg tragédiának!

Aki rendszeresen tevékenykedik a lakásnak eme szentélyében, biztos, hogy megtapasztalta már az égett hagyma, lekozmált pörkölt, elsózott étel, kidobott és pánikszerűen újrafőzött ebéd problémáját. Más kérdés, hogy nem mindenki beszél róla.D)

A "direkt figyelő", és kifutó tojásleves, nálam vitte a pálmát, köszönöm, jót derültem rajta!

2012. márc. 24. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Bocsi! Én azt hittem, hogy a "konyharuha figyel"-i, hogy mikor kell leesnie, azért írtam, hogy kösd a nyakadba!

Lehet, hogy összebeszélnek a levessel? :))

2012. márc. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!